Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Тридцять років із закінчення «прихованої війни» – в день виводу радянських військ з Афганістана Президент зустрівся із ветеранами. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 16:58

Тридцять років із закінчення «прихованої війни» – в день виводу радянських військ з Афганістана Президент зустрівся із ветеранами. Глава держави підкреслив, що величезна кількість «афганців» з перших днів революції Гідності і наступу Росії вирішили захищати свою Батьківщину. І їхні бойові навички стали в нагоді тоді, коли українська армія тільки ставала на ноги і вчилася давати реальну відсіч агресору. Петро Порошенко підкреслив – навіть за десятки років методи Кремля і імперські амбіції залишаються незмінними. Росія досі приховує втрати серед своїх військових, безіменно ховаючи тих, хто гине в Сирії і на Донбасі.

Петро Порошенко, Президент України: "І попри війну, і попри економічну блокаду, попри анексію Криму, попри окупацію частини Донбасу нам з вами нашою єдністю вдалося зберегти свободу і незалежність України, зруйнувати російський сценарій розшматування України. Відроджена армія, відновлене економічне зростання, Угода про Асоціацію і поглиблена та Всеохоплююча Зона вільної торгівлі з ЄС, потужний вихід на його ринки – ЄС і всього світу, зміцнення української ідентичності, Томос про нашу духовну незалежність – це є результат великих зусиль нашого народу, в тому числі і ваших зусиль, дорогі ветерани.\\І ви, шановні ветерани, були в перших рядах тих, хто виступив на захист суверенітету, територіальної цілісності, державності України. Бойовий досвід воїнів-афганців став надзвичайно цінним для українських Збройних Сил. І часом був абсолютно незамінним в перші найтяжчі місяці війни. І сьогодні немало загартованих в бойових діях ветеранів перебуває на передньому краї боротьби з російським агресором, виконуючи завдання в складі Збройних Сил України, національної гвардії, державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших силових структур."

Докладніше за посиланням: https://fex.net/181071351256

 

Вітання голови райдержадміністрації В.В.Галюка з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчям виведення військ з Афганістану. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 15:11

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій натериторії інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-ту річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Іваничівщини та рідної України!

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Василь Галюк

  
Звернення до народу і нагоди Дня вшанування учасників бойових дій па території інших держав PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 14:05

Дорогі співвітчизнки!

Після закінчення Другої світової війни агресивна політика керівництва Радянського Союзу, що лицемірно прикривалася гаслами міжнаролної солідарності трудящих, спричинила численні військові конфлікти та збройні протистояння на планеті.

Тисячі українців свого часу були безжально кинуті у вогонь них локальних конфліктів, на собі звідали усі жахи війни та гіркоту втрати побратимів. Вічна пам'ять загиблим співвітчизникам!

Там, на чужині, наші земляки виявили особисту мужність і професіоналізм, а повернувшись до рідного краю, стали безкомпромісними борцями з несправедливістю, ініціативними творцями нової України.

Досвідчені й загартовані у боях «афганці» рішуче боронили мирний Майдан, а коли на нашу землю прийшли російські загарбники добровольцями ставали до лав захисників. Вітчизни. Ми пишаємося їхніми героїчними вчинками, патріотизмом і звитягою.

У цей день щиро висловлюю вам, шановні ветерани бойових дій, глибоку вдячність та шану за ваші подвиги і самопожертву, за ваші неспокійні серця.

Бажаю усім миру, міцного здоров'я, нових перемог та звершень.

Слава Україні!

Президент України                                    Петро Порошенко

  
ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ –АФГАНЦІВ «У їхній долі був Афганістан» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 12:19

На Меморіалі воїнам-інтерналістам, полеглим під час бойових дій в Республіці Афганістан, що розташований поруч з районним Будинком культури, відбувся мітинг, в якому брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова районної ради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондарь, голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів В.А.Годованюк, голова громадської організації ветеранів 2-ї Світової війни і праці М.І.Шевчук, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» О.О.Редюк, ветерани -афганці, представники громадськості і ЗМІ.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували бійців, що загинули у Республіці Афганістан при виконанні інтернаціонального обов’язку. Зокрема, це були і жителі Сквирського району Сергій Альошин з села Токарівки, Петро Петюра з села Кривошиїнці, Микола Слобідський з села Малі Лисовці, Олег Оскілко з села Таборів та Анатолій Коноплястий з села Великі Єрчики.

До присутніх звернувся з промовою голова райдержадміністрації В.В. Галюк, в якій наголосив: «Сьогодні ми зібралися на цьому святому місці, біля

пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, щоб відзначи 30 річницю виведення військ з Афганістану. З 28 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року цілком офіційно там служили, а точніше – воювали, десятки тисяч наших молодих співвітчизників.

Я дякую всім тим, хто віддав свій час війні в Афганістані, тим, хто завжди приходив на допомогу побратимам, матерям і дружинам, які чекали своїх героїв вдома... . Це було славне продовження доблесті і патріотизму, закладене нашими батьками і дідами у часи 2-ї Світової війни, яке генетично передалося нам у Афганістані і нашим дітям, що боронять суверенітет держави сьогодні на Південному Сході України.»

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк подякував матері Анатолія Коноплястого – Ніні Григорівні за достойне виховання сина героя і вручив їй букет квітів.

Слова подяки воїнам-інтернаціоналістам лунали від голови районної ради В.В.Гриші.

У свою чергу голова районної організація Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) В.А.Годованюк подякував районній владі за турботу і увагу до воїнів-афганців.

Детальніше...
  
Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей-2019». PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 15:17

12 лютого 2019 року у актовій залі  Сквирського районного центру дитячої  та юнацької творчості відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за участю заступника голови  райдержадміністрації Ірини Петрусевич та начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Надії Рогози.

Активними учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів району та студенти ДНЗ «Сквирське ВПУ».  У кожному дитячому малюнку, що надійшов на конкурс, відображено не лише розуміння дитиною важливості збереження життя та здоров’я батьками, а й вкладено всю душу і талант.

Журі конкурсу  дитячого малюнка визначили авторів кращих робіт з більш ніж 50 робіт, що увійшли до фіналу мистецького марафону. Переможцями стали:

Перша вікова група (6-10 років)

І місце    БОНДАР Вікторія , учениця  4 класу Тхорівського НВК;

ІІмісце ДУХНІВСЬКА Софія, учениця 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1                               ім. Ольшевського;

КУЧЕР Олена, учениця 2 класу Горобіївського НВК;

СОТНІЧЕНКО Назар, учень 2 класу Сквирського НВК №4;

ІІІ місце  БРОВЧЕНКО Олександра, учениця 4 класу, Тхорівського НВК;

учні 3 класу Пустоварівського НВК;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 740

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack