Головна Соціальна сфера Культура
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    
Культура
Звіт про роботу дитячої школи мистецтв за 2016 рік Друк
:

Контингент дитячої школи мистецтв становить 420 учнів, в групі естетичного розвитку налічується 50 дітей . Контингент пільгової категорії учнів становить 82  учня.            Охоплення учнів загальноосвітніх шкіл району навчанням у школі мистецтв 11,77 %. Школа мистецтв має чотири класи в селах: Пищики, Кривошиїнці, Великополовецьке, Горобіївка, де навчається  55 сільських учнів, з них 8 вихованців дитячого будинку „Надія” та  7 вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів.Викладацький склад школи  становить 32 особи, технічних працівників -12 осіб.

В школі працюють відділи: фортепіанний, народний, струнно-щипковий та смичковий, духовий, теоретичний, хореографічний, театральний, відділи образотворчого мистецтва та естрадного вокалу, групи курсу естетичного розвитку «Промінчики» та загальних знань «Хочу все знати».В школі успішно працюють:

Детальніше...
:  
Звіт про роботу музею за 2016 рік Друк
:

Сквирський народний краєзнавчий музей має 8 експозиційних залів і налічує 3652 експонати.  Завдяки тому, що в травні 2016 року музей було перенесено з аварійного приміщення в нове, відремонтоване, було збережено майже всю експозицію музею.

Основна функція є і залишається – обслуговування населення, поповнення експозицій, прийняття активної участі в суспільному житті міста, району і країни.

Детальніше...
:  
«Єднаймо душі словом Кобзаря» Друк
:

Минає 203 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу.  Він завжди сучасний, як правда, добро, людяність, щирість та ніжність. Тому все, що з ним пов’язане, дороге нам і рідне.

Детальніше...
:  
«Жінко! Ти завжди велична!» Друк
:

8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку.

Мама… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі.

З цієї нагоди  в бібліотеках Сквирської централізованої бібліотечної системи проведено:

Детальніше...
:  
Звіт про роботу клубних установ району за лютий місяць 2017 року Друк
:

10.02.2017 року в приміщенні Чубинецького сільського Будинку культури проведено народознавчу годину «Вас Масляна в гості чекає». В театралізованому дійстві,яке обіграли аматори села: «Хазяйка» - Людмила Богуцька та «Хазяїн» - Василь Скрид, пригощали варениками та млинцями присутніх гостей. Народний фольклорний ансамбль «Терниця» виконував українські старовинні пісні про Масляну. На святі були присутні голова виконкому сільської ради Валентина Ковальчук, депутат районної ради Сергій Деркач;

Детальніше...
:  
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 15

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack