Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
2014
Друк
:

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

23 травня  2014 року                                                                                           № 243

 

Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України від 01 травня 2014 року № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», Указу Президента України від 14.10.2013 р. №562/2013 „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців в 2014 році”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. №352 „Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом ” та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 13 травня 2014 року №133 «Про організацію та проведення в Київській області призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року»:

 

1. Утворити районну призовну комісію в Сквирському районному військовому комісаріаті для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року у складі згідно з додатком 1.

 

2. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року (згідно з  додатком 2), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

3. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М.:

3.1. На базі Сквирської центральної районної лікарні організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року додаток 3.

3.2. До 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

 

 

 

 

 

 

3.3. До 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

3.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року згідно з             додатком 4.

3.5. Медичний огляд призовників провести на призовному пункті райвійськкомату згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року (згідно з додатком 3), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

3.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

3.7. До 26 травня 2014 року укомплектувати приміщення призовного пункту райвійськкомату інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

3.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

3.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт, в дні відправок згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

4. Головам виконавчих комітетів сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

4.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовний пункт у строки, визначені райвійськкоматом та виділяти для їх доставки транспорт;

4.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик;

4.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району на період підготовки і проведення призову весна - літо 2014 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками райвійськкомату виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до райвійськкомату буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

 

6. Голові районного суду Машкіній В.В. в строк до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області полковнику міліції  Вовку Ю.Л..:

7.1. В строк до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки призовників, які перебувають на обліку в РВ ГУ МВС України, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

7.2. В установленому Законом порядку своєчасно і оперативно проводити розшук, затримання та доставку в райвійськкомат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

 

7.3. Для забезпечення належного порядку на призовному пункті в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил, виділяти, за заявками райвійськкомату, наряд міліції.

 

8. Завідуючій Сквирським районним сектором управління Державної міграційної служби Мельниковій Т.Є. до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату відомості про випадки виявлення громадян призовного віку, які не перебувають, але повинні перебувати на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.

 

9. Начальнику районного вузла зв’язку Підгорній Л.Л. забезпечити своєчасну доставку повісток призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, за місцем проживання.

10. Районному військовому комісару Волинцю Ю.П.:

10.1. Розробити план проведення призову громадян району на строкову військову службу.

10.2. 06 травня 2014 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з членами призовної комісії з питань проведення чергового призову.

10.3. 07 травня 2014 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами з питань проведення чергового призову.

10.4. 08 травня 2014 року провести інструктивно-методичні заняття з технічними працівниками і особовим складом військового комісаріату, секретарями сільських рад, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, з питань організованого проведення в районі чергового призову.

10.5. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в районі чергового призову громадян на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

10.6. Сприяти проведенню районних урочистих проводів призовників до лав Збройних Сил України.

11. Рекомендувати районній газеті “Вісник Сквирщини”:

11.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу у травні - липні 2014 року та прийняття на військову службу за контрактом.

11.2. Започатковувати постійну рубрику Захисник Вітчизни.

 

12. З метою забезпечення якісного комплектування до Збройних Сил України та інших військових формувань України молодим поповненням створити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі: Якштаса Ігоря Леонідовича, начальника відділення комплектування – заступника військового комісара Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського ОВК – начальника групи, членів групи: Мусульової Олесі Ренатівни, психолога районного відділу освіти райдержадміністрації, Авраменка Віктора Олександровича, лікаря-психіатра Сквирської центральної районної лікарні. Роботу групи організувати в період з 05 травня по 31 липня 2014 року, а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови призовної комісії. На період роботи групи звільнити її членів від основної роботи із збереженням місця роботи, займаної посади та середньомісячної заробітної плати.

 

13. Районній призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 1997 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                             І.В.Нечипоренко

Додаток  1

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

Склад

районної призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату для проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

-          Риченко Світлана Петрівна, заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

члени комісії:

-          Волинець Юрій Петрович, військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського обласного військового комісаріату;

-          Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

-          Колєснік Геннадій Іванович, заступник начальника – начальник кримінальної міліції Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області;

-          Гоменюк Андрій Григорович, лікар ЗПСМ ЦПСМД, старший лікар медичної комісії;

-          Мусульова Олеся Ренатівна, психолог соціальної служби відділу освіти районної державної адміністрації;

-          Голуб Ігор Володимирович, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації;

-          Савченко Катерина Леонідівна, медична сестра поліклінічного відділення Сквирської центральної районної лікарні, секретар комісії.

 

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

-          Салтанюк Віктор Леонідович, керівник апарату райдержадміністрації,  голова комісії;

члени комісії:

-          Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського обласного військового комісаріату

-          Барильченко Оксана Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

-          Комок Юрій Олексійович, начальник сектору карного розшуку Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області;

-          Соковська Ольга Василівна, лікар ЗПСМ ЦПСМД, старший лікар медичної комісії;

-          Морковіна Тетяна Іванівна, психолог Сквирської ЗОШ №2;

-          Гарматюк Оксана Вікторівна, медична сестра ЗПСМ ЦПСМД, секретар комісії.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

Додаток  2

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

Графік

роботи призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату на період проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

№ пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

 

Одноденні інструктивно-методичні збори з:

-          членами районної призовної комісії

-          лікарями-спеціалістами медичної комісії

-          технічними працівниками і особовим складом військового комісаріату

 

06.05.2014

07.05.2014

08.05.2014

 

 

 

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень

15.05.2014

22.05.2014

29.05.2014

 

 

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

05.06.2014

12.06.2014

19.06.2014

26.06.2014

 

 

Проведення аналізу роботи районної призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення районної призовної комісії

03.07.2014

10.07.2014

17.07.2014

24.07.2014

31.07.2014

 

 

Відміна рішень районної призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

 

31.07.2014

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

 

Додаток 3

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

Графік

проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні

(клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

№ пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

 

Проведення лабораторних досліджень

 

12.05.2014     13.05.2014

14.05.2014     15.05.2014

16.05.2014     19.05.2014

20.05.2014     21.05.2014

22.05.2014     23.05.2014

26.05.2014     27.05.2014  28.05.2014     29.05.2014 30.05.2014

 

 

Проведення медичних оглядів призовників

 

19.05.2014   20.05.2014

21.05.2014   22.05.2014

23.05.2014   26.05.2014      27.05.2014   28.05.2014

29.05.2014   30.05.2014

03.06.2014   05.06.2014 10.06.2014   12.06.2014   17.06.2014   19.06.2014   24.06.2014   26.06.2014   01.07.2014   03.07.2014   08.07.2014   10.07.2014   15.07.2014   17.07.2014   22.07.2014    24.07.2014   29.07.2014    31.07.2014

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

Додаток  4

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

 

Склад медичної комісії

Сквирського районного військового комісаріату

для проведення чергового призову громадян України

на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

лікар-хірург

-              Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

-              Корзун Оксана Веніамінівна

лікар-невропатолог

-              Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

-              Авраменко Віктор Олександрович

лікар-стоматолог

-              Михайловська Людмила Михайлівна

лікар-отоларинголог

-              Ходак Микола Віталійович

лікар-офтальмолог

-              Колеснік-Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

-              Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

лікар-хірург

-              Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

-              Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

-              Дучкова Ірина Олегівна

лікар-психіатр

-              Степанченко Андрій Васильович

лікар-стоматолог

-              Тимошенко Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

-              Павленко Володимир Вікторович

лікар-офтальмолог

-              за рішенням Київської обласної клінічної лікарні

лікар-дерматолог

-              за рішенням Київської обласної клінічної лікарні

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  5

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

Графік забезпечення автотранспортом

для організованого проведення призову і доставки призовників

на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району

на період підготовки і проведення призову весна -літо 2014 року

 

№ пп.

Назва підприємства, організації

ТОВ “Шамраївське”

ВАТ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”

ЗАТ “Сквирський  цегельний завод “Промінь”

Сквирське ШРБУ

Сквирська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"

Цех електрозв’язку № 5

ПП  “Агрофірма “Розволожжя”

СГ ТОВ  “Великоєрчиківське”

ДП АТ “Київхліб” “Сквирський хлібозавод”

10.

ТОВ “Будівельно-монтажне управління”

11.

ЗАТ “Надія”

12.

СГ ТОВ “Оріховецьке”

13.

ВАТ “Шамраївський цукровий завод”

14.

СГ ТОВ “Нива”

15.

Сквирський завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна “Ветсанутильзавод”

16.

СГ ТОВ  “Агрофірма “Колос”

17.

СП “Завод будівельних матеріалів”

18.

СП “Інтерагро Сквира”

19.

ТОВ “Сквиртекс”

20.

Сквирська філія ТОВ “Гроно”

21.

Філія "Сквирське районне дорожнє управління"

22.

Нафтобаза НК ТД "Альянс – Столиця"

23.

ТОВ "Сквирська круп’яна компанія"

24.

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

25.

ЗАТ "Агросолюшнс"

26.

ТОВ "Урожай" с. Дулицьке

27.

ТОВ "ВТК Укрспецтранс"

28.

ВАТ "Гранкар’єр"

29.

ТОВ "Самгородецьке"

30.

ВАТ "Сквирасільрибгосп"

Перевізники - підприємці

31.

Скрипа Василь Ілліч

32.

Ціліцький Григорій Віталійович

33.

Підгорецький Андрій Федорович

Вид транспорту та час подання його до Сквирського райвійськкомату буде вказано додатково в телефонограмі за 4 – 5 днів до відправки.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

:  
Друк
:

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11  грудня 2014 року                                                                                                                  №555

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Катренко Ользі Петрівні та Катренко Анатолію Івановичу

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяви гр. Сініцької Віти Анатоліївни (за довіреністю) в інтересах    гр. Катренко Ольги Петрівни та Катренко Анатолія Івановича - власників земельної частки (пай) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ №0224883, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 19.09.2009 року за реєстровим №3201, свідоцтва про право на спадщину за законом від 25.07.2014року за реєстровим №1485, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» - серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Катренко Ользі Петрівні , гр. Катренко Анатолію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 577 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Катренко Ользі Петрівні та Катренко Анатолію Івановичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                                   Р.В.Лінда

:  
Друк
:

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11 грудня 2014 року                                                                                                               №554

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Петриченко Ганні Степанівні

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Сініцької Віти Анатоліївни (за довіреністю) в інтересах                          гр. Петриченко Ганни Степанівни - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ №0224376, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Петриченко Ганні Степанівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 388 згідно з  схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Петриченко Ганні Степанівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                                   Р.В.Лінда

 

:  
Друк
:

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 грудня 2014 року                                                                                                       №553

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Потісі Інні Олександрівні

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Сініцької Віти Анатоліївни (за довіреністю) в інтересах  гр. Потіхи Інни Олександрівни - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН №381784, відповідно до рішення Сквирського районного суду, справа  №376/1358/14-ц Провадження №2/376/639/2014р. від 14.06.2014року враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» - серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Потісі Інні Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 322 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Потісі Інні Олександрівні  виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                                    Р.В.Лінда

:  
Друк
:

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11 грудня 2014 року                                                                                                   №552

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Лещенко Катерини Миколаївни (за довіреністю) в інтересах                гр. Чурюкіна Юрія Вікторовича - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), серія КВ №0224571, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 21.04.2010 року, за реєстровим №1036 враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант», серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 1069 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                                    Р.В.Лінда

:  
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 24

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack