Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
2014
Друк
:

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15 січня 2014 року                                                                                               №20

 

Про підсумки стану військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, в органах місцевого самоврядування на території Сквирського району у 2013 році та завдання на 2014 рік

 

Відповідно до   Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 року № 377 “Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників“ та з метою удосконалення системи військового обліку, покращення узгодженості і взаємодії Сквирського районного військового комісаріату з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями Сквирського району Київської області:

 

1. Відзначити за успішні результати військово-облікової роботи у 2013 році генерального директора ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”, начальника Сквирської філії по експлуатації газового господарства ВАТ “Київоблгаз”, голів виконавчих комітетів Буківської, Рудянської та Самгородоцької сільських рад.

 

2. Вказати на недоліки в організації військово-облікової роботи у 2013 році головам виконавчих комітетів Антонівської, Каленнівської,  та Кривошиїнської сільських рад, завідуючому Сквирської центральної районної аптеки.

 

3. Районному військовому комісару:

3.1. Розробити і погодити у Сквирській районній державній адміністрації план роботи з організації військового обліку на території Сквирського району у 2014 році.

3.2. В термін до 1 листопада 2014 року надати до  Сквирської районної державної адміністрації інформацію про стан військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, органах місцевого самоврядування та проект рішення з цього питання.

3.3. Організувати проведення планових занять для підготовки військово-облікового персоналу органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, розташованих на території Сквирського району.

3.4. В термін до 30 грудня 2014 року забезпечити контроль за розробкою плануючої документації з питань військового обліку на 2015 рік в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях району.

4. Головам виконавчих комітетів сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, на території  яких проживають, працюють або навчаються військовозобов’язані:

4.1. Заслухати на засіданнях виконавчих комітетів міської  та сільських рад на службових нарадах відповідальних осіб за ведення військово-облікової роботи і  розробити конкретні заходи щодо  усунення наявних недоліків.

4.2. В термін до 1 квітня 2014 року подати інформацію про проведену роботу до Сквирської районної державної адміністрації.

 

5. Заступнику  начальника служби –  начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Сквирського районного управління юстиції у Київській області в семиденний термін повідомляти районний військовий комісаріат про зміну військовозобов’язаними прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення),  випадки реєстрації смерті військовозобов’язаних.

 

6. Голові Сквирського районного суду в семиденний термін повідомляти районний військовий комісаріат про вироки щодо військовозобов’язаних, які набрали законної сили.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                В.Г. Губський

 

:  
Друк
:

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 січня 2014 року                                                                                                        №19

Про  схвалення проекту

Програми з  організації громадських

та інших робіт тимчасового характеру

на 2014 рік в Сквирському районі

 

З метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення Сквирського району, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу та надання посильної допомоги в благоустрої і впорядкуванні територій, зон відпочинку та інших природоохоронних та історичних об’єктів, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р.№175:

1. Схвалити проект Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2014 рік в Сквирському районі (далі – Програма), що додається.

 

2. Заступнику голови Сквирської райдержадміністрації Риченко С.П. у встановленому порядку організувати  подання райдержадміністрацією проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Для координації роботи та контролю за проведенням громадських та інших робіт тимчасового характеру погодити перелік підприємств та організацій, які будуть брати участь в проведенні громадських робіт (додаток 1); перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають економічну, соціальну та екологічну користь для міста Сквира та Сквирського району  (додаток 2) та утворити склад комісії для виконання Програми (додаток 3).

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

 

Голова   адміністрації                                                                                В.Г.Губський

 

 

 

 

 

 

 

:  
Друк
:

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 січня 2014 року                                                                                                         №16

Про реєстрацію народження малолітньої

дитини( дівчинки), покинутої батьками

у закладі охорони здоров’я

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись ст.ст.135, 144 Сімейного Кодексу України, керуючись актом про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я або яку відмовились забрати батьки чи інші родичі, про підкинуту чи знайдену дитину від 16.09.2013, та медичним свідоцтвом про народження від 31.12.2013 № 300, з метою захисту законних прав та інтересів дитини:

 

1. Малолітній дитині, покинутій у пологовому відділенні, 15.09.2013 року народження, надати прізвище-Куберник.

 

2. Присвоїти ім’я “Марія“, по батькові “Дмитрівна“.

 

3. Провести  відділу реєстрації актів цивільного стану Сквирського районного управління юстиції Київської області реєстрацію малолітньої дитини (дівчинки), яка народилася 15.09.2013 року в пологовому відділенні Сквирської центральної районної лікарні від гр. Куберник Ірини Миколаївни.

 

4. Відповідно до реєстрації актів цивільного стану Сквирського районного управління юстиції Київської області зареєструвати народжену малолітню дитину- Куберник Марія Дмитрівна, 15.09.2013 року народження.

 

5. Батьками записати: батько  - Куберник Дмитро Михайлович;  мати - Куберник Ірина Миколаївна.

 

6. Місцем народження зазначити місце реєстрації дитини: м.Сквира  Київської області.

 

7. Прізвище дитини, дату її народження, прізвище, ім"я та по-батькові матері дитини

записати відповідно до чинного законодавства та медичного свідоцтва про народження дитини.

 

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

 

 

Голова адміністрації                                                                                             В.Г.Губський

:  
Друк
:

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 січня 2014  року                                                                               №15

Зареєстровано у Сквирському районному

управлінні юстиції у Київській області

13 січня 2014 року №1/160

Про погодження розміру батьківської плати

та  встановлення  пільг за навчання

в Сквирській дитячій школі мистецтв

З метою упорядкування оплати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв, керуючись статтею 26 Закону України «Про позашкільну освіту», статтями 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.97 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей»:

 

1. Погодити щомісячний розмір батьківської плати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв, а саме:

100 грн.

-

фортепіано;

100 грн.

-

синтезатор, гітара, вокал;

80 грн.

-

баян, акордеон, скрипка;

100 грн.

-

хореографія;

80 грн.

-

образотворче мистецтво, театральне мистецтво;

50 грн.

-

духові та ударні інструменти, балалайка, бандура;

200 грн.

-

група естетичного розвитку

150 грн.

 

-

група сучасного танцю та фітнесу «Хобі-клас»;

 

2. Плата за навчання вноситься протягом навчального року щомісячно до 15 числа кожного місяця за поточний місяць та зараховується на реєстраційний рахунок Сквирської дитячої школи мистецтв в Управлінні державного казначейства у м.Сквира ГУДКУ у Київській області.

 

3. Звільняються від плати за навчання в 100%: діти із багатодітних сімей, діти-інваліди, діти батьків-інвалідів I-II груп, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а на 50% - діти-матерів-одиначок.

 

4. У разі захворювання учня протягом двох місяців і більше, при  наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплата за навчання вноситься повністю, за кожний наступний – у розмірі 50%.

 

5. Передбачені цим розпорядженням пільги надаються на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість установлення пільгової оплати.

 

6. Завідувачу юридичного сектору апарату райдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Сквирського районного управління юстиції.

 

7. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

 

 

Голова  адміністрації                                                                    В.Г.Губський

:  
Друк
:

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 січня 2014 року                                                                                                             №14

Про затвердження плану заходів щодо

запобігання і протидії корупції

в Сквирській райдержадміністрації

та органах місцевого самоврядування

На виконання Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 21 жовтня 2011 року № 1001/2011 „Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240 „Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції                                           на 2011 - 2015 роки”, Плану заходів з впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року           № 514-р, на виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27.12.2013 №499 “Про схвалення проекту Програми щодо запобігання і протидії корупції на 2014-2015 роки у Київській області“:

 

  1. Затвердити план заходів щодо запобігання і протидії корупції  в Сквирській районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування, що додається.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

 

Голова адміністрації                                                                                                  В.Г. Губський

:  
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 Наступна > Кінець >>

Сторінка 24 з 24

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack