Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Друк
:

04.06.2019 року в приміщенні Сквирської райдержадміністрації, під керівництвом заступника голови РДА І.О.Петрусевич відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг,  житлових субсидій  та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.  На засіданні комісії розглянуто:     98 справ громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення субсидії відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленогогазу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ №848 від 21.10.1995 року (зі змінами та доповненням);      15 справ допомоги внутрішньо переміщеним особам на проживання.      1 справу громадян про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, відповідно до фактичного місця проживання.  За рішенням комісії:

 • призначено житлову субсидію  - 98 сім’ям;
 • державну соціальну допомогу мадозабезпеченим сім'ям-5 особам.
:  
Зміни до порядку надання субсидії Друк
:
 1. 1. Призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (далі – Постанова № 373) виключено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», яким було встановлено, що з 1 травня 2019 р. призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 р., здійснюється лише після подання нових заяви (в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації.

При цьому пунктом 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 Положення, житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі.

Таким чином, у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі також громадянам, які одержували субсидію у грошовій готівковій формі і у них за даними управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг наявна заборгованість, що відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 цього Положення, але які не змогли вчасно отримати житлову субсидію в АТ “Ощадбанк” у готівковій формі у зв’язку з тим, що перебували у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

-         орендарі житла;

-          внутрішньо переміщені особи;

-          домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

-          домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

-          якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період (у грошовій безготівковій формі).

При цьому, якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн, така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

 1. 2. Виплата субсидії у готівковій формі за довіреністю

Постановою № 373 внесено зміни до пункту 186 Положення, якими врегульовано питання виплати житлової субсидії у готівковій формі АТ “Ощадбанк” представнику одержувача за довіреністю, яка оформлена відповідно до частини четвертої статті 245 Цивільного кодексу України.

Така довіреність має бути видана на працівника територіального центру соціального обслуговування, зразок підпису якого посвідчує керівник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, та оформлена на офіційному бланку організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання. Підписується довіреність керівником (начальник, директор, голова, головний лікар тощо) цієї організації (навчальний або лікувальний заклад, житлово-експлуатаційна організація, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив тощо) та скріплюється печаткою організації (за наявності).

Таким чином, одержувачу житлової субсидії, який не може особисто отримати кошти в АТ “Ощадбанк”, потрібно звернутися до органу соціального захисту населення з проханням оформити довіреність на отримання коштів на працівника територіального центру соціального обслуговування.

 1. 3. Інші зміни в порядку надання субсидій

Надано право комісіям призначати житлову субсидію домогосподарствам:

які мешкають у житловому приміщенні, опалювальна площа якого перевищує 120 кв. метрів для квартири, 200 кв. метрів для індивідуального будинку, якщо у складі домогосподарства є особа з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, яка пересувається на візках і яку забезпечено цим житловим приміщенням за рахунок державного чи місцевого бюджету;

якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів, але вона перебуває у місцях позбавлення або обмеження волі.

У зв’язку з впровадженням грошової форми надання житлових субсидій з травня скасовано проведення перерахунків розміру житлових субсидій (у разі не надання або надання не в повному обсязі житлово-комунальних послуг, зменшення витрат на управління багатоквартирним будинком, нарахування плати за послугу з постачання теплової енергії у разі відсутності засобів обліку з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря), які здійснювалися за попередній період на підставі інформації надавачів послуг.

З метою уникнення непорозумінь з боку громадян, коли їм видається повідомлення про призначення житлової субсидії, а розмір субсидії становить 0,00 грн, Положенням вводиться термін «непризначення житлової субсидії» - якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від’ємне значення.

 1. 4. Запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в ЄДАРП, тому передбачено внесення до ЄДАРП інформації про педагогічних, медичних працівників тощо у сільській місцевості, які мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, в яких вони працюють.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

 

 

Майя Бабич

13.05.2019

 

:  
Психологічна допомога і реабілітація учасникам бойових дій Друк
:

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій з метою профілактики розвитку у них стресових розладів, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник АТО, який має статус учасника бойових дій чи інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення – має право звернутися до управління соціального захисту населення із заявою про надання йому послуг з психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація учасника антитерористичної операції може проводитись із залученням членів його сім’ї, а також інших осіб (з урахуванням інтересів і потреб такого учасника та за його згодою), зокрема тих, які разом з ним проходили або проходять військову службу. Послуги із психологічної реабілітації можуть надаватися в індивідуальній та груповій формі. У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів. Надання послуг із психологічної реабілітації у стаціонарних умовах може проводитися не більше ніж один раз протягом бюджетного періоду. Управління соціального захисту населення може прийняти рішення про повторне направлення учасника антитерористичної операції до суб’єкта надання послуг в поточному році у разі його повторного звернення щодо проходження психологічної реабілітації за наявності відповідних рекомендацій, виданих лікувально-профілактичним закладом або зазначених у висновку-прогнозі попередньої психологічної реабілітації.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Також повідомляємо, що управлінням соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації прийнято рішення щодо включення до списку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації Волинський обласний санаторій  «Лісова пісня» за адресою: Волинська обл., с.Гаївка, Шацький район, вул.Пісочна,6.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:

м. Сквира, пров. Якушкіна,3,  кабінет № 4 або за тел. 5-16-41.

:  
Реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу Друк
:

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з копіями:

-         паспорта громадянина України та  свідоцтва про народження або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

-         індивідуальної програми реабілітації, що видав лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілатичного закладу;

-         виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0).

Управління соціального захисту населення протягом п’яти днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів у трьох примірниках (один – для управління, другий – для реабілітаційної установи, третій – для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня – 25 тис. грн..

Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини  та включає:

консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог дитячий, логопед, лікар-психолог, лікар педіатр, педагог соціальний, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини або лікар-фізіотерапевт, або лікар з лікувальної фізкультури або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, фізичний терапевт та інші);

реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж загальний, механотерапію за потребою (локомоторну терапію, мотомедтерапію), апаратну фізіотерапію (теплолікування, вібротерапію), метод динамічної пропріоцептивної корекції із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою «Гравістат», логопедичну корекцію, психологічну корекцію, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:

м. Сквира, пров.Якушкіна, 3, кабінет № 4 або за тел. 5-16-41

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я,

які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю

внаслідок дитячого церебрального паралічу

 1. 1. Державний заклад «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України»

(Ліцезія серія АЕ №197638 від 21.06.2013 року), 04209,

м. Київ, вул. Богатирська, 30,

тел. (044)4120578, факс (044)4121068 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,

веб- сайт: childneuro.gov.ua,

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна»

(Наказ МОЗ від 26.07.2018 № 1386),

82200, Львівська область, м. Трускавець,  вул. Помірецька, 37,

Тел. (03247)65200 Факс 03247(65220) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

веб- сайт: kozyavkin.com

 1. Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»

(Ліцензія АЕ 196289, від 29.11.2012), 79070, м. Львів, вул. Хуторівська, 38,

тел. (032) 2215908, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , веб- сайт: reabl.lviv.ua

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр Пріоритет»

(Наказ МОЗ від 05.04.2018 № 622),

04208, м. Київ, Проспект Василя Порика, 13-Б,

тел. (044)3642004, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , веб- сайт:mind-stimulation.com

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю  «АПРІКА»

(Ліцензія серія АГ №603335 від 07.10.2011 року),

25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 28,

тел. (050)-595-10-62, (050)-487-40-80, т/ф (0522) 36-11-27, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

25.04.2019

Наталія Перебейніс

:  
Нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці Друк
:

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006р № 685/2006   в Україні  щорічно 28 квітня відзначається  Всесвітній День охорони праці.

В 2019 році Україна приєдналася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

24 квітня  у великій залі засідань райдержадміністрації з нагоди  свята проведено семінар - нараду з керівниками та спеціалістами служб охорони праці  підприємств, установ та організацій району.

В роботі наради  взяли участь  начальник управління соціального захисту населення  Рогоза Н.А., головний державний інспектор відділу   з нагляду в  агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області  Карлаш А. І., начальник  Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Боковенко Ю. А., головний спеціаліст сектору з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції тваринництва управління агропромислового розвитку Бескоровайний В.В.

Із вступним словом виступила перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна вручила відзнаки РДА наступним інженерам з охорони праці та відповідальним особам за охорону праці:

1

.ЯРМУЛЬСЬКИЙ Ігор Петрович

директор з охорони праці та пожежної безпеки ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

2.

ЗЕЛЕНЕНКО Надія Василівна

інженер з охорони праці ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

 

3.

ГІЛЬЧЕНКО Олексій Юрійович

інженер з охорони праці ПП Агрофірма «Розволожжя»

 

4.

МИРОШНИЧЕНКО Альона Василівна

заступник директора з охорони праці ТОВ «Сквиратекс» м.Сквира

 

5

.ДЗЮБЕНКО Петро Семенович

інженер з охорони праці ТОВ «Сквирська круп’яна компанія»

 

6

 

.ПРОКОПЕНКО Ніна Олександрівна

інженера з охорони праці ДНЗ «Сквирське ВПУ»

 

7


.РЕШЕТАР Андрій Петрович

інженер з охорони праці Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації

Про нововведення в законодавстві з охорони праці та заходи

Детальніше...
:  
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 18

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack